B006 - Podstawy muszkarstwa jezierowego

Email
Podstawy_muszkar_4d9b554f386b8.jpg
Base price 10,91 €
Sales price 12,00 €
Tax amount 1,09 €
Description

Author: Karel Křivanec, 144 pp, 2011, Grayling & Trout Publishing.
O muszkarstwie jeziorowym z pewnością nie można powiedzieć jednej rzeczy: jest łatwe. Wręcz odwrotnie, jest niezwykle urozmaicone i rządzi się swoimi prawami.
W tej książce znajdziecie informacje o doborze sprzętu na wody stojące, technikach rzutu i prowadzenia much oraz najpowszechniejszych taktykach podczas łowienia z łodzi i z brzegu. Nie brakuje oczywiście wzorów najskuteczniejszych much i wskazówek, co do miejsca, czasu i sposobu ich zastosowania. Wszystko, co przyda się nowicjuszom i doświadczonym muszkarzom.
Autor tej książki jest nie tylko legendą czeskiego muszkarstwa, ale też głównym propagatorem jego jeziorowej odmiany w Czechach. Ma za sobą lata doświadczeń i praktyki na wielu wodach, u boku najlepszych muszkarzy z Anglii i nie tylko, podczas zawodów i prywatnie.
Wielu muszkarzy z całego świata nie zamieniłoby jeziora na rzekę. W Polsce takie słowa brzmią jak herezja. Pstrągowe łowiska na wodach stojących policzyć można na palcach dwóch rąk , a muszkarstwo jeziorowe stanowi białą plamę. Niech ta książka zacznie ją zatem zapisywać.
ISBN 978-80-904554-4-3

Reviews

There are yet no reviews for this product.